;

Plánování akce může být náročné. Jakékoliv chybné kroky mohou mít kritické následky pro vaše akci a vaši značku, takže je důležité si připravit základní kontrolní seznam (checklist), dokud se nacházíte ve fázi plánování, a později si doplnit podrobnosti.

Proto jsme připravili seznam TOP 10 nejdůležitějších věcí, na které byste neměli zapomenout. Tyto věci vám pomohou zajistit, aby vaše akce probíhala hladce a zredukujete tak šance, že se něco pokazí.

Pokud plánujete akci, na které budete využívat jmenovky určitě řešíte jak co nejefektivněji vytisknout jmenovky, aniž byste zruinovali svůj rozpočet a zároveň neměli zbytečně mnoho odpadu.

Předtištěné jmenovky mohou být problémem, protože do výroby je musíte zadat několik dní před samotnou konferencí a přitom ještě den před eventem se vám mění jména na seznamu hostů.

Online marketing patří mezi nejčastější formy propagace eventů. Reklamy na Facebooku, Instagram a Google jsou dnes významnou součástí každé kampaně - ať si je spravujete sami, nebo si najímáte specialisty.

Neustálý vývoj a vylepšení v oblasti online marketing jej stále posouvají vpřed. Postupně jsme si zvykli na detailní statistiky, možnosti cílení reklamy nebo Pay-Per-Click model (PPC), při kterém platíme jen za kliknutí.

Jmenovky se mohou zdát jako malý detail vaší akce, ale jsou jednou z hlavních složek celkového zážitku účastníků.

Dobře navržený badge poskytuje účastníkům nejrelevantnější informace a umožňuje jim, aby navzájem snadno networkovali. Zde je 6 tipů, které vám pomohou navrhnout zajímavé a efektivní badge pro vaši konferenci:

Chcete-li vytvořit skutečně úspěšnou událost - konferenci nebo workshop, musíte pochopit vašich účastníků akce. Když společnost vytváří produkt, první věc, o které si myslí, je potenciální zákazník. Jako organizátor konference si musíte nejprve určit, kdo je váš účastník akce, a to ještě předtím, než vytvoříte webovou stránku události, vyberete platformu na registraci účastníků nebo začnete prodávat vstupenky.

Kontakt

Inviton s.r.o.
Dvořákovo nábrežie 8
811 02 Bratislava
Slovenská republika