;

After Covid HORECA marketing

Tickets for After Covid HORECA marketing.

SKUTEČNĚ vám mohou pomoci jen ti, kteří SKUTEČNĚ rozumí vašemu podnikání


WEBINÁŘ O VÝVOJI MARKETINGU V POSTCOVIDOVÉ ÉŘE ZDARMA by Guláš online


Hned první prosincový den od 17:00 zástupci společnosti Guláš online přinesou konferenci o směřování marketingu v nelehkých dobách, které nejen HORECA sektor v postcovidové éře čekají. On-line seminář je určen jak pro zástupce gastronomického průmyslu, tak také pro všechny, kteří bojují s neúspěchy svých prodejních e-shopů (ať už stávajících či budoucích). Vědom si akutní nutnosti bezpodmínečné pomoci, odprezentuje Guláš online svou přibližně 1,5 hodiny trvající konferenci zcela zdarma. Jednoduchou, avšak nutnou, registraci provedetezde.

O co v semináři půjde? Na začátku se bude zabývat chováním on-line trhu před covidem a v průběhu krize. A predikuje jeho vývoj do budoucna. Přinese praktické informace o vývoji marketingu v postcovidové době a s tím spojenou nutnost změny on-line komunikace dodavatele směrem k zákazníkovi. Poradí, kde a jak získat data o klientech, o kterých dodavatelé služeb možná ani neví, že by je mohli potřebovat, a už vůbec ne k čemu. Následovat potom samozřejmě budou také praktické rady, jak získaná data využít a interpretovat. Nemůže chybět ani výčet praktických nástrojů, které dodavatelé služeb potřebují pro úspěšnou komunikaci s klienty a které jim ušetří práci, čas, nervy i život. Získané nehmotné komodity pak mohou využít daleko kreativněji ať už v oboru podnikání nebo ve svém volném čase. Stejně jako to dnes dělají představitelé společností Dinner in the sky, Lagarto brands, TGI Fridays nebo CMKarting.

Guláš online dodává jednotné řešení pro všechny aspekty gastro podnikání. Od digitálního marketingu, přes pokladní systémy až po foto studio, grafiku a copywriting. Ke každé jednotlivosti dokáže poskytnout profesionály, kteří umí nejen poradit, ale samozřejmě nad vším strávit mnohem méně času. A čas jsou peníze. Vaše.


After Covid HORECA marketing

Registration
ONLINE @ Inviton.TV

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

info@gulasonline.cz

Company ID: 75217716

N/A

Comments