;

Kamila Nývltová - Sváteční koncert

Tickets for Kamila Nývltová - Sváteční koncert.

Sváteční akustický koncert zpěvačky Kamily Nývltové za doprovodu Tomáše Živora (klavír) a Jiřího Rambouska (kytara). Na koncertě zazní i zbrusu nová vánoční píseň "Kouzlo". Nalaďte se krásnými melodiemi na předvánoční atmosféru první adventní neděle a užijte si tento hudební zážitek.

(Koncert bude k dispozici pro přehrání od jeho spuštění (29. 11. 2020, 18 hodin) ještě po dobu následujících 24 hodin). 

 

Kamila Nývltová - píseň "Stačí přát si víc"
Kamila Nývltová a Marian Vojtko - píseň "Přísahám, že jsem to já"

 

www.nyvltova.cz

 


Kamila Nývltová je česká zpěvačka s nezaměnitelným hlasem. Na svém kontě má tři sólová CD. Kamila působí jako sólistka Hudebního divadla Karlín, Divadla Broadway a Divadla Hybernia. Zahrála si hlavní role v muzikálech Aida, Kleopatra, Dracula, Angelika a v pohádkové hudební komedii Sněhurka a sedm závodníků. Dále ztvárnila vedlejší role v muzikálu Quasimodo, Kat Mydlář a Mata Hari. Též účinkovala v multižánrovém představení Lidoskop

 

Spolupracuje a vystupuje s řadou svých pěveckých kolegů - Marianem Vojtkem, Danielem Hůlkou, Václavem Noidem Bártou, Josefem Vojtkem, Josefem Vágnerem nebo celosvětově uznávaným gospelovým zpěvákem Mano Ezohem.

Kamila vystoupí jako sólistka na evropském koncertním turné americké skupiny skladatelů Two Steps from the Hell 2021. Koncerty se uskuteční v Německu, Velké Británii, Belgii, Nizozemí nebo Francii a 29. a 30. dubna 2021 také v pražském O2 Universum.

Kamila Nývltová - Sváteční koncert

Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

ART PRESTO s.r.o.
Pod Harfou 981/25, 19000 Praha 9, Czech Republic

Company ID: 28848969

Comments